مجله سئو مجله سئو .

مجله سئو

معرفی 5 ابزار رایگان و فوق العاده برای سئوکاران و وبمستران

ابزار اختصاصی جستجوی Google فارسی در نتایج تبلت

همان طور که می دانید نتایج جستجو گوگل در پلتفرم های مختلف از جمله: موبایل و دسکتاپ و تبلت متفاوت خواهد بود اما به کمک ابزار اختصاصی جستجو گوگل شیک رنک فقط نتایج تبلت را با 100 صفحه از سایت ها مشاهده خواهید کرد

کاربرد ابزار اختصاصی جستجوی گوگل فارسی در نتایج تبلت
کاربرد های این ابزار برای هیچ وبمستر حرفه ای پوشیده نیست و در اینجا ما تنها به چند کاربرد عمومی آن اشاره خواهیم کرد
1- جستجو در نتایج تبلت به زبان فارسی
2- نمایش 100 نتیجه با 1 بار جستجو
3- بررسی دقیق موقعیت عبارات کلیدی سایت در نتایج تبلت

لینک ابزار: https://chicrank.com/tablet.php


ابزار نمایش نسخه کش شده وب سایت در گوگل

اگر سایت مورد نظر شما کند است یا سرور سایت پاسخ نمیدهد، می توانید با کمک این ابزار به پیوند ذخیره‌ شده سایت خود در حافظه پنهان گوگل بروید.
ابزار نمایش آخرین نسخه کش شده وب سایت در گوگل کاری از شیک رنک بوده که به شما نشان می دهد که خزنده گوگل آخرین بار، چه موقع از صفحات سایت شما دیدن کرده است و آخرین نسخه صفحات سایت شما را در حافظه و کش داده های خود دارد را به نمایش می گذارد.

لینک ابزار : https://chicrank.com/cache.php


ابزار جستجوی در 100 نتایج گوگل

به طور کلی یکی از قابلیت های بسیار مفیدی که در شیک رنک فراهم گرده است حذف محدودید جستجو در گوگل است.

در حالت عادی جستجوی گوگل فقط 10 نتیجه در صفحه اول گوگل برای کاربران قابل نمایش است اما با روی کار آمدن ابزار مفیدی جستجو در 100 نتایج گوگل که شیک رنک برای شما طراحی نموده است از این پس می توانید تنها با یکبار جستجو به 100 نتایج گوگل دسترسی داشته باشید 100 نتایج فوق از 10 صفحه گوگل را بصورت کامل می توانید مشاهده و استفاده نمایید .

لینک ابزار : https://chicrank.com/search100.php


ابزار جستجوی تصاویر در گوگل و یاندکس و بینگ

به کمک ابزار اختصاصی جستجو تصاویر در گوگل - یاندکس - بینگ شیک رنک فقط نتایج تصاویر را با تعداد نامحدود تصویر از تمام صفحات سایت ها مشاهده خواهید کرد

لینک ابزار: https://chicrank.com/img.php


ابزار بررسی جایگاه کلمات کلیدی در نتایج گوگل

جایگاه عبارات کلیدی سایت ، با توجه به اهمیت بالای آن جهت بررسی و رصد موقعیت وب سایت در نتایج جستجوی گوگل، وجود ابزاری دقیق و کاربردی و رایگان که بتواند در کوتاه ترین زمان جایگاه و موقعیت عبارات کلیدی سایت را ارائه دهد بیش از گذشته حس می شد، بنابراین با فراهم شدن ابزار رایگان بررسی جایگاه کلمات کلیدی نتایج گوگل در شیک رنک این امکان فراهم گردید است تا با روشی دقیق و شفاف وبمستران و سئو کاران و کارشناسان دیجتال مارکتینگ و سئو و عموم کاربران بتوانند در فاصله چند میلی ثانیه به رصد کلمات سایت خود بپردازند.

لینک ابزار: https://chicrank.com/google-ranking.php


برای مشاهده ابزار های رایگان مفید و کاربردی مورد نیاز دیگر به سایت شیک رنک مراجعه نمایید.

منبع:chicrank.com


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ساعت: ۰۷:۴۸:۴۳ توسط:محمد موضوع: نظرات (0)

معرفی محصولات سئو و ارتقا رتبه سایت شیک رنک

شما را به معرفی محصولات سئو و ارتقا رتبه سایت شیک رنک دعوت می کنیم.

افزایش کلیک گوگل ترندینگ

با هر Impressions (جستجو و نمایش) کلید واژه به همراه نام برند کلید واژه های میزبان در گوگل ترند و به لیست پیشنهادات پر جستجو گوگل وارد خواهند شد. مزایای دیگر سرویس خرید کلیک گوگل ترندینگ عباتند از:
ترند شدن عبارات با نام برند در گوگل SERP
ارتقا رتبه کلمات کلیدی اصلی
2 برابر شدن ترافیک و کلیک ارگانیک سایت
ارتقا جایگاه در گوگل
کمک به ارتقا رنک الکسا
قابل ثبت و رهگیری در سرچ کنسول گوگل و ALEXA
●ظرفیت برندینگ که در ذهن مخاطب شکل گرفته و منجر به اعتمادسازی می‌شود. ●اگر می‌خواهید برند شما در ذهن مخاطب ماندگار شود،کلیک گوگل ترندینگ از بهترین روش‌هایی است که می‌توانید از آن استفاده کنید.

خرید کلیک ارگانیک گوگل با نام برند (ترندینگ)


خرید ورودی گوگل

وارد ده صفحه ی آغازی گوگل خواهید شد. اسم برندی که به عنوان کلمه کلیدی استفاده کرده اید در کادر جستجوی موتور جستجو گر گوگل نمایان می گردد، که منجر به کنجکاوی افراد و کلیک های متعدد می شود. افزایش ورودی گوگل ارتقا رتبه سایت ها در صفحه برتر و آغازین گوگل می‌شود. الگوریتم های جدید گوگل همواره به سایت‌هایی که کاربران زیادی به آن ورود می‌کنند بشدت اهمیت می‌دهد و آنها را در صفحه اول از رتبه بندی صفحات خود به نمایش در می‌آورد.
●با گام های ملایم شروع کنید و قدرتمندانه ظاهر شوید.

●قابلیت انتخاب میانگین Dwell Time و زمان حضور کاربر در سایت از 30 تا 250 ثانیه ●قابلیت رایگان اسکرول صفحه و کلیک تصادفی از دیگر صفحات سایت شما ●قابلیت رایگان بازدید بازگشتی و بازدید تصادفی از دیگر صفحات سایت شما ●قابلیت انتخاب نوع دستگاه بازدیدکنندگان ● امکان انتخاب بازدید با IP ایران و خارج ●قابلیت ثبت آمار و نمایش در google analytics و alexa

خرید ورودی گوگل شیک رنک


خرید کلیک گوگل

سایتی در جایگاه پایین از نتایج گوگل است اما با سفارش سرویس افزایش کلیک گوگل کاربران زیادی بر روی آن کلیک می کنند در واقع نرخ کلیک و CTR سایت در مقایسه با جایگاهی که دارید بالاتر رفته و گوگل با استفاده از الگوریتم RankBrain جایگاه و رتبه سایت را فورا ارتقا می دهد. مثلا روزانه 2000 نفر کلمه کلیدی سایت شما را جستجو کنند و فقط 5 درصد آنها یعنی 100 نفر در نتایج گوگل بر روی سایت کلیک کنند نرخ کلیک و CTR سایت به 10 درصد افزایش می یابد در واقع بازدیدکنندگان ارگانیک سایت 2 برابر خواهد شد .

●با ارتقا CTR و رتبه گوگل، محصولات و خدمات خود را، بصورت رایگان به میلیون‌ها کاربر گوگل نمایش می دهید . ●قابلیت اسکرول و کلیک تصادفی در صفحات سایت ●قابلیت رایگان جستجو بازگشتی و بازدید 2 مرتبه از سایت ●قابلیت انتخاب محیط جستجو موبایل یا دسکتاپ ●قابلیت انتخاب نوع آی پی ایرانی یا خارجی ●قابلیت ثبت آمار و نمایش در گوگل سرچ کنسول و Alexa ●قابلیت انتخاب میانگین Dwell Time و زمان حضور کاربر در سایت از 30 تا 250 ثانیه ●سرویس کاملا ایمن و مورد تایید گوگل بدون ریسک منفی برای سایت ●جستجو و کلیک در 10 صفحه اول و 100 نتایج نخست در گوگل

خرید کلیک گوگل شیک رنک


افزایش بازدید سایت

تأیید شده است که Google از داده های Google Chrome برای تعیین تعداد افرادی که از سایت بازدید می کنند (و چند بار) استفاده می کند. سایت هایی که افزایش بازدید مستقیم زیادی دارند احتمالاً سایت های با کیفیت بالاتر در مقابل سایتهایی هستند که خرید بازدید سایت بسیار کم تری دارند. بازدید هایی که بصورت مستقیم به سایت شما منقل شود را Direct Traffic یا ترافیک مستقیم می گویند. به عنوان مثال اگر شما درون مرورگر خود سایت chicrank.com را وارد کنید این نوع بازدید مستقیم خواهد بود.

زمان ماندگاری انتخاب از ♻️30 ثانیه & 250 ثانیه♻️ - کسب تدریجی جایگاه برتر position - ارتقا مستقیم رنک الکسا ایران و جهانی - ارتقا تدریجی نرخ پرش و بهبود بانس ریت - کسب امتیاز و بهبود شاخص های تجربه کاربری و بهبود میزان رضایت مندی سایت از الگوریتم رنک برین گوگل

خرید بازدید سایت شیک رنک

برای سفارش محصولات به سایت شیک رنک مراجعه نمایید .
منبع :chicrank.comبرچسب: سئو،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ شهریور ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۳۰:۲۹ توسط:محمد موضوع: نظرات (0)

خرید بازدید و کلیک گوگل 1 تا 10 دقیقه ارتقا زمان ماندگاری در سایت

سفارش و خرید جستجو و کلیک ارگانیک گوگل تجاری


ویژگی و قابلیت های سرویس/محصول و خدمات:


●هدف این سرویس علاوه بر ارتقا ctr و افزایش رتبه کلمات کلیدی ارتقا فوری Daily Time on Site می باشد

●ارتقا CTR استراتژی موفق، مناسب همه وب‌سایت‌ها

●ارتقا فوری Daily Time on Site استراتژی هدفمند مناسب کلیه بزینس های آنلاین

●تاثیر سریع و نتایج شفاف

●صرفه جویی در زمان و بازگشت سرمایه با نرخ جذب بالای مشتریان جدید

●قابلیت انتخاب نوع آی پی ایرانی یا خارجی

●قابلیت ثبت آمار و نمایش در گوگل سرچ کنسول و Alexa

قابلیت انتخاب Dwell Time و زمان ماندگاری 1 دقیقه تا 10 دقیقه

●فاقد قابلیت جستجو بازگشتی و بازدید صفحات سایت

●فاقد قابلیت اسکرول و کلیک تصادفی در صفحه سایت

راهبرد و مزایای سرویس جستجو و کلیک ارگانیک گوگل تجاری
جستجو و خرید کلیک گوگل تجاری شیک رنک

خرید سرچ و کلیک ارگانیک گوگل نسخه تجاری - انتخاب Dwell Time و زمان ماندگاری ★1 دقیقه تا 10 دقیقه★ - ارتقا فوری Dwell Time - ارتقا فوری Daily Time on Site - چند برابر شدن ترافیک و کلیک ارگانیک سایت - افزایش همزمان Total Impressions و Total Clicks افزایش Average CTR تا 100 درصد کسب بهترین نتیجه در Average position - کاهش و بهبود تدریجی رنک الکسا ایران و جهانی - کسب امتیاز از الگوریتم جدید گوگل - در نتیجه ارتقا فوری رتبه سایت و کلمات کلیدی از صفحات پایینی گوگل تا ردیف برتر در Google
جستجو و کلیک ارگانیک گوگل تجاری


صفحه یک گوگل ردیف اول گوگل رویا نیست .

هوش مصنوعی گوگل بر این باور است اگر بازدید کننده مدت زیادی را در سایت سپری کرده است احتمالا محتوای آن صفحه پاسخ گوی نیاز او بوده پس محتوای مفیدی است.

در نتیجه این صفحه شرایط کسب جایگاه بهتری در نتایج گوگل را دارد. Google می داند که CTR صفحه نخست و رتبه 1 گوگل حداقل 25 تا 70 درصد است، حال اگر سایتی CTR پایین تری داشته باشد به طور حتم گزینه مناسبی برای حضور جایگاه نخست و رتبه 1 گوگل نیست و جایگاه خود را از دست میدهد.

با بسته های خرید جستجو گوگل تجاری ctr تک تک کلمات کلیدی سایت خود را منفجر کنید !(99.9% CTR)! (تبدیل رویا به واقعیت) برای اولین بار توسط شیک رنک ممکن شد در گذشته ارتقا CTR بیش از 10 درصد ممکن نبود و همچنان در هیچ سایت و بسته دیگری امکان پذیر نخواهد بود با بسته های ابتدایی آغاز کنید تا به باور این افتخار پی برده سپس انفجار واقعی را در گوگل بصورت حرفه ای برای کلیه کلمات کلیدی سایتتان را رقم بزنید.

فرض کنید در یک بسته کلیک گوگل نسخه تجاری فقط 100 نفر عبارت کلیدی سایت شما را جستجو کنند و 100 کلیک صورت بگیرد نسبت جستجو و نرخ کلیک منجر به افزایش 100% Average CTR می گردد .

این فرایند بکلی به گوگل واکنش مثبت و تعامل بازدید کننده گان نسبت به سایت را با جستجو و کلیک باکیفیت و ارگانیک ثابت می کند و بلعکس اگر نرخ جستجو و کلیک سایتی در نتایج جستجو گوگل ضعیف باشد با افت و کاهش CTR روبرو بوده و جایگاه کلمات کلیدی و سایت تنزل پیدا خواهد کرد.

نکته:

میانگین مدت سپری شدن کاربر در سایت و Dwell Time هر یوزر بعد از لحظه جستجو و کلیک تا لحظه خروج از سایت 1 دقیقه تا 10 دقیقه قابل انتخاب می باشد .

 

منبع : chicrank.com


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۰۹:۲۶ توسط:محمد موضوع: نظرات (0)

5G برای طراحان وب چه معنی دارد؟

همانطور که به سمت سال 2020 می رویم ، همه در مورد 5G صحبت می کنند. جدیدترین نسل اتصال تلفن همراه دارای موارد جالب توجهی از جمله کاهش تأخیر ، بهبود اتصالات و سرعت بیشتر است. تا سال 2025 ، کارشناسان پیش بینی می کنند که 5G به 1.4 میلیارد دستگاه در سراسر جهان رسیده باشد.

با این حال ، 5G قرار نیست که فقط در مرور تلفن همراه تأثیر بگذارد. تغییر در اتصال تلفن همراه نیز در طراحی وب تأثیر خواهد داشت.

به عنوان یک طراح وب ، این شما هستید که باید در نظر بگیرید چگونه جدیدترین ابزارهای اتصال بر نحوه مرور کاربران در وب تأثیر می گذارد. علاوه بر این ، ممکن است دریابید که فضای بیشتری برای کشف مزایای استفاده از محتوای بزرگتر (مانند فیلم 4K) در وب سایت مشتری دارید.

در اینجا نحوه آماده شدن برای نسل پنجم مرور موبایل آورده شده است.

 
5G: همه هیجان چیست؟

قبل از اینکه بفهمید 5G چگونه روند طراحی وب شما را متحول می کند ، باید درک بهتری از فناوری در کل داشته باشید.

5G نسل پنجم فناوری موبایل است. نوید دهنده سرعت بارگذاری و بارگیری سریعتر داده ها ، اتصالات پایدارتر و در کل پوشش بیشتر است. در مقایسه با 4G ، 5G می تواند در شرایط واقعی 10 تا 20 برابر سریعتر سرعت را ارائه دهد. این بدان معناست که کاربران می توانند صفحات و پرونده ها را در کسری از ثانیه بارگیری کنند.

5G برای کنترل حجم روزافزون داده ها در محیط فعلی ایجاد شده است. با افزایش جریان ویدئو و موسیقی ، گروههای طیف موجود به طور فزاینده ای متراکم می شوند. مردم در تلاشند تا اتصال مورد نیاز خود را بدست آورند. با 5G می توانیم اینترنت همراه کارآمدتری ایجاد کنیم.

5G هر چند فقط در مورد سرعت نیست. یکی از بزرگترین مزایای این فناوری جدید این واقعیت است که می تواند تأخیر را به طور چشمگیری کاهش دهد. به عبارت دیگر ، بین وب سایتی که اطلاعات را به تلفن ارسال می کند و آن داده ها در جایی که لازم است می رسد حداقل تأخیر دارند. این حتی برای سایتی مانند این که پر از محتوای غنی است نیز صادق است.

این عدم تأخیر است که می تواند به طور بالقوه هر استراتژی طراحی وب را از طریق جریان باور نکردنی کاربر تغییر دهد .


5G برای طراحی وب سایت چه معنی دارد؟

بنابراین ، 5G چگونه بر طراحی وب سایت های مشتری تأثیر می گذارد؟

بارزترین تغییرات ناشی از افزایش سرعت انتقال داده (تأخیر کمتر) است.

اگر لازم نیست نگران تأخیر در وب سایت باشید که تجربه کاربر را مختل می کند ، می توانید محتوای بسیار بیشتری را آزمایش کنید. معرفی عناصر بصری پیچیده به سایت شما ساده تر می شود.

 

ما فقط در مورد سایت های دارای تصویر سنگین صحبت نمی کنیم ، مواردی از این قبیل وجود دارد. طراحان اغلب از فناوری بهینه سازی تصویر 4G مانند IMGIX برای اطمینان از عملکرد مناسب این وب سایت ها در تلفن های هوشمند و سایر دستگاه های تلفن همراه استفاده می کنند. متناوباً ، قابلیت های 5G باعث می شود وب سایت ها از ویدیو بیشتر بهره ببرند. نه فقط هر فیلم ، محتوای 4K. در حالی که مدتی ویدیوی 4K در وب وجود داشته است ، اما مورد استفاده طراحان وب قرار نگرفته است. دلیل آن این است که زمان بارگیری اغلب نجومی است - به ویژه در اتصالات تلفن همراه.

با این حال ، 5G می تواند 4K را به یک ویژگی رایج تر تبدیل کند. می توانید آن را در پس زمینه سایت خود جاسازی کنید یا به جای تصویر قهرمان معرفی کنید.

بیایید نگاهی دقیق تر به این موضوع بیندازیم که چگونه 5G به طراحان وب اجازه می دهد تا طراحی های منحصر به فرد و چشمگیری برای مشتریان خود ایجاد کنند.

 

 

1. فیلم ها سریعتر پخش می شوند


همانطور که در بالا ذکر شد ، یکی از اصلی ترین راه هایی که 5G بر طراحی وب تأثیر می گذارد این است که به شما امکان می دهد فیلم ها بسیار سریعتر جریان داشته باشند.

کارشناسان پیش بینی می کنند که فناوری بی سیم 5G بین 10 تا 100 برابر سریعتر از آنچه در حال حاضر داریم سریع تر خواهد بود . حتی می تواند قابل اطمینان تر از اجرای مستقیم کابل در خانه شما باشد.

برای طراحان وب این بدان معناست که فرصت ها عملاً بی پایان هستند.

محدودیتی برای آنچه می توانید با ویدیو انجام دهید وجود ندارد ، از محتوای فراگیر پس زمینه گرفته تا فیلم های موجود در صفحه اصلی سایتی که محصول یا خدمات را برجسته می کند.

در حالی که طراحان می توانند ویدئوها را تنظیم کنند تا به صورت خودکار پخش نشود تا با کسانی که سرعت اتصال آنها کمتر است ، جایگزین شود ، این فرصت وجود دارد که محتوای غنی را بلافاصله به بازدیدکنندگان تحویل دهم. به عنوان مثال تصاویر پس زمینه کوهل و هان را بررسی کنید و تصور کنید که چقدر می توانند با 5G شگفت انگیز باشند:

 

2. تجربه های موبایل قوی تر


پاسخگویی موبایل در حال حاضر برای UX بدون اصطکاک بسیار مهم است.

مصرف کنندگان امروزی زمان بسیار بیشتری را صرف تلفن های هوشمند خود می کنند. این بدان معنی است که طراحان باید به دقت در مورد چگونگی دسترسی به وب سایت ها در حال حرکت فکر کنند.

با این حال ، هنگامی که 5G به امری عادی تبدیل می شود ، تقاضای بیشتری برای تجربه های قوی تر تلفن همراه وجود دارد. باید به این فکر کنید که چگونه می توانید وب سایت خود را تطبیق دهید تا به طور یکپارچه نشان داده شود که آیا مخاطبان شما از مجموعه ای از عینک های هوشمند استفاده می کنند یا فقط از تلفن آنها.

خبر خوب این است که 5G باید اطمینان حاصل کند که بین تجربیاتی که مردم از طریق دسک تاپ می گیرند و آنهایی که در دستگاه های تلفن همراهشان وجود دارد فاصله ای وجود نخواهد داشت.

طراحان باید بتوانند UX سازگار برای مشتریان را در هر کجا که در سن 5G قرار دارند ایجاد کنند.

 

 

3. واقعیت مجازی و افزوده شده


سرانجام ، VR (واقعیت مجازی) و AR (واقعیت افزوده) قبلاً در سالهای اخیر مورد توجه قرار گرفته اند. طراحان شروع به آزمایش ابزارهایی کرده اند که به آنها امکان می دهد فیلم های سه بعدی را در وب سایت ها یا برنامه های AR را در صفحات محصول قرار دهید.

با استفاده از یک برنامه واقعیت افزوده در یک وب سایت ، می توانید به بازدیدکنندگان اجازه دهید مبلمان را در محیط اتاق نشیمن یا اتاق خواب خود قرار دهند. این بدان معناست که مشتریان بیشتری می توانند قبل از خرید سرمایه گذاری را ببینند.

با واقعیت مجازی در آینده ، مشتریان حتی می توانند در صحنه ای از وب سایت شما قدم بگذارند و در اتاقی که با محصولات شما تزئین شده است قدم بزنند.

تا کنون ، AR و VR بیشتر توسط توسعه دهندگان برنامه برای ارائه تجربه های هیجان انگیز بازی استفاده شده است. با این حال ، با وجود 5G در افق ، هیچ چیز مانع ایجاد طراحان وب در ایجاد تجربیات کاربر بر روی یک وب سایت نیز نمی شود.

سرعت 5G و تأخیر کاهش یافته 5G درهای تجربه های جدید نامحدود را باز می کند. کاربران حتی می توانند کد QR را با استفاده از وب سایت یک شرکت اسکن کرده و هنگامی که در فروشگاه با برنامه روی تلفن خود هستند ، جعبه مورد را از جعبه خارج کنند.

 

 


چه چیزهایی را هنگام طراحی برای 5G بخاطر بسپارید


ورود 5G می تواند فرصت های هیجان انگیز زیادی را برای طراحان وب امروز به همراه داشته باشد. با این حال ، مهم است که به یاد داشته باشید برخی از چالش ها نیز برای غلبه بر وجود دارد.

به عنوان مثال ، اولین چیزی که طراحان وب باید بدانند این است که همه کاربران بازدید کننده از وب سایت بلافاصله 5G ندارند. اگرچه اپراتورهای تلفن همراه در حال برنامه ریزی برای ارائه ارتباطات 5G بیشتر در سال 2020 و فراتر از آن هستند - اما یک راه طولانی تا جریان اصلی آن وجود دارد.

این فناوری هنوز در مراحل اولیه قرار دارد و برای شروع فقط در بزرگترین شهرها در دسترس خواهد بود. هنگامی که برج ها برای ارسال سیگنال های 5G ساخته شدند ، تلفن های همراه باید سازگار شوند و تراشه های مناسب را برای کنترل این قابلیت های سریع رعد و برق ایجاد کنند.

شرکت های مخابراتی هنوز در حال تکمیل سیستم هایی هستند که برای گرفتن سرعت بالاتر و استفاده صحیح از آنها استفاده می کنند. حتی در مورد جنبه های سلامتی 5G نگرانی وجود دارد و اینکه آیا قرار گرفتن در معرض فرکانس جدید در طولانی مدت برای ما مضر است.

هنگامی که مکان ها شروع به استقبال مناسب از 5G کردند و توسعه دهندگان موبایل از فن آوری مناسب استفاده کردند ، باید منتظر خرید تلفن های جدید توسط مشتریان باشید. اتصالات جدید با دستگاه های قدیمی 4G فعال نمی شوند.

این بدان معناست که ما احتمالاً ترکیبی از کاربران 5G و 4G را خواهیم داشت که مدتها قبل از انتشار گسترده 5G به همان طراحی وب سایت دسترسی دارند.

 

 


آماده شدن برای 5G


گرچه برای طراحان وب درک و انطباق با پتانسیل جدیدی که 5G ارائه می دهد ضروری است ، اما این بدان معنا نیست که منحصراً از 5G استفاده کنید. به یاد داشته باشید: مناطقی از جهان وجود دارد که 3G نه تنها استاندارد است ، بلکه نسبتاً جدید است. تمرکز بیش از حد روی این فناوری جدید ، هر کاربری را که توانایی دسترسی به این سرعت ها را ندارد ، در معرض آسیب جدی قرار خواهد داد.

در عوض ، اگر مدتی بیشتر تلاش خود را روی 4G و اتصالات معمولی متمرکز کنید ، در کل تجربیات بهتری ارائه خواهید کرد. فرصت هایی را که 5G ارائه می دهد کاوش کرده و موارد بیشتری مانند فیلم های 4k و تجربیات VR را به مرور اجرا کنید.

با این حال ، همانطور که عناصر طراحی وب را برای کاربران 5G معرفی می کنید ، یادتان باشد که آنها را اختیاری قرار دهید. پخش ویدیوها را به طور خودکار شروع نکنید ، یا مرور وب سایت را غیر ممکن کنید مگر اینکه به AR دسترسی پیدا کنید.

 

 


برچسب: طراحی سایت، سئو،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ مرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۲۶:۱۵ توسط:محمد موضوع: نظرات (0)